K tomu, abych pro Vás začala pracovat, potřebuji, abyste si pozorně přečetla mé informace o způsobu a podmínkách mé práce. Budou-li Vám vyhovovat a budete-li mít nadále zájem o mé služby, stačí mi odeslat vyplněný dotazník a alespoň 2 kvalitní fotografie. Žádné poplatky od Vás chtít nebudu.

CO NABÍZÍM
Nabízím zprostředkování kontaktu na muže ze Švýcarska (příp. z Německa nebo Rakouska), kteří u nás hledají seriózní seznámení, většinou, ne však podmínečně, za účelem sňatku.
Pobývám pravidelně ve Švýcarsku a napomáhám i při zprostředkování prvních kontaktů jak ve Švýcarsku, tak i u nás (moje možnosti kontaktování s muži ze Švýcarska jsou tedy větší, než v případě německých či rakouských mužů). Mou snahou je aktivně nacházet nejvhodnější protějšky jak z pohledu mužů, tak i žen, přestože je má služba pro ženy bezplatná.
Jakmile od Vás dostanu vyplněný dotazník spolu s vhodnými fotografiemi, stanete se mou klientkou na dobu 1 roku. Po této době naše spolupráce skončí, pokud se nedomluvíme na jejím prodloužení.
Z údajů z Vašeho dotazníku a kopií Vašich fotografií sestavím Váš dotazník v němčině. Budu Vás jím prezentovat těm svým klientům, se kterými se shodujete ve svých požadavcích a to pouze na základě vašeho svolení. První slovo ve výběru tedy máte prakticky vy – pokud se vám nebude vybraný muž zamlouvat, kontakt na vás vůbec nepředám!
Poznámka: Vyplývá z toho tedy, že budete-li přísná ve svých požadavcích, Vaše možnosti seznámení se úměrně tomu sníží. Zvažte proto, jestli je pro Vás opravdu rozhodující např. velký výškový nebo malý věkový rozdíl, barva vlasů, očí apod.
Veškeré osobní informace, které mi o sobě předáte, použiji diskrétně a pouze pro účely Vašeho seznámení, nebudu je nikde zveřejňovat. Vaši adresu a další kontaktní údaje předám vždy jen konkrétní osobě po Vašem předchozím souhlasu.
CO POŽADUJI

Není toho moc…

Abych mohla být ve své činnosti pro Vás úspěšná, potřebuji mít především možnost Vás prakticky kdykoliv kontaktovat s informací o konkrétní nabídce seznámení. Následně bych potřebovala včas znát Vaši odpověď. Potřebuji tedy číslo Vašeho mobilního telefonu a e-mailovou adresu. V případě, kdy Vás kontaktuje muž, kterému jsem předala (vždy po dohodě s Vámi) Vaši adresu, prosím, abyste mu odpověděla v každém případě – i pokud nebudete mít zájem o seznámení s ním. Odpověď s dotazníkem mi zašlete až v případě, že budete mít také vhodné kvalitní fotografie – alespoň 1 portrétní a 1 celé postavy. Není nutné, aby byly z ateliéru, ale jen průkazové foto nestačí. Zkuste vybrat několik pěkných fotografií třeba z Vaší dovolené, při sportu nebo i z domova nebo zaměstnání. Uvědomte si však prosím, že jde o první dojem, a proto na tom velmi záleží. Pokud fotografie zašlete běžnou poštou, oskenuji si je a mohu Vám je hned vrátit, avšak jedině v případě, že k nim přiložíte známku české pošty na zpáteční dopis (nebo bankovku , jste-li ze Slovenska).

 

 

 

 

 

 

Přála bych Vám, abyste s mou pomocí nalezla to, co hledáte. Uvítám proto, budete-li mne informovat o svých zkušenostech (pozitivních i negativních). Pozitivní, s vaším svolením, ráda použiji jako referenci dalším klientkám, z negativních zkušeností se zase skvěle poučím a získám cenné údaje do budoucna.